Czech Republic

Firma Zetes přijme vhodného kandidáta(y) na pozici Servisní Technik, zajišťující opravy a údržbu specializovaných zařízení typu PDA, RF Terminálů, tiskáren čárových kódů, kamerových systémů apod. - http://cz.zetes.com/supply-chain/udrzba-opravy.

Firma

Zetes je samostatná divize společnosti Panasonic zaměřená na Identifikaci pomocí čárových kódů a RFID, Mobilní řešení pro skladníky, kurýry, poštovní doručovatele, obchodní zástupce nebo pracovníky na prodejnách. Skupina Zetes má 1200 kvalifikovaných specialistů po celém regioinu EMEA.

  • Dynamická a rostoucí společnost
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Stabilní společnost s více jak 34 letou historií (divize Zetes)
  • Kanceláře a pracoviště na Praze 6, Vokovice, 500m od stanice metra A Veleslavín

Popis pozice

Servisní technik v oblasti technologií čárových kódů, RFID, mobilních počítačů a RF terminálů, kamerových systémů apod. v servisním středisku na Praze 6, zajišťuje opravy zařízení výměnou jednotlivých podsestav včetně oprav výměnou součástek na plošných spojích, seřizování a zprovozňování nefunkčních jednotek, diagnostika, nastavení a administrativa s tím spojená.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ (elektro/elektronika) nebo středoškolské vzdělání jiného směru a praxi
  • znalosti a zájem o technologie IT, opravy zařízení, instalace u zákazníků
  • zájem o obor a zvyšování své kvalifikace
  • komunikační schopnosti
  • dynamickou osobnost, samostatnost a sebemotivaci.
  • platná zkouška vyhlášky 50/78 Sb. (§4 nebo §5) vítána, s možností obnovení "propadlé" zkoušky

Uplatnění na této pozici nabízí:

  • zázemí globální společnosti
  • možnost profesního růstu
  • další systematické vzdělávání v oblasti IT
  • přístup k novým technologiím, kontakt s předními světovými IT producenty
  • motivující pracovní a mzdové podmínky.

Pozice je otevřená kandidátům, kteří mají zájem o opravy IT zařízení, vhodné i pro absolventy.

Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené podmínky, zašlete nám Vaše CV na adresu marketing@cz.zetes.com

50.1016649, 14.3436624