Czech Republic

ZETES Solutions CZ s.r.o. přijme vhodného kandidáta na pozici Software Developer.

Popis pozice

Vývoj aplikací pro mobilní počítače (RF Terminály) pro oblast logistiky, rozvozu zboží a maloobchodu v rámci menšího teamu v pražské kanceláři ZETES. Vývoj probíhá v prostředí MCL (www.mcl-collection.com) a ve spolupráci se Software Factory - centrálním vývojovým teamem ve Španělsku.

Požadujeme

  • Minimálně SŠ elektrotechnického směru (nebo středoškolské vzdělání jiného směru a praxi)
  • Znalosti a zájem o technologie IT
  • Zájem o obor a zvyšování své kvalifikace
  • Komunikační schopnosti
  • Dynamickou osobnost, samostatnost a sebemotivaci.

Profil uchazeče

  • Zájem o vývoj business software pro mobilní počítače
  • Znalosti a zkušenosti s programováním (logika, práce s proměnnými, atd.)
  • Základní znalost práce s databázemi (MS SQL) + znalost SQL jazyka
  • Komunikace v anglickém jazyce

Uplatnění na této pozici nabízí

  • Možnost profesního růstu
  • Další systematické vzdělávání v oblasti IT
  • Přístup k novým technologiím, kontakt s předními světovými IT producenty
  • Motivující pracovní a mzdové podmínky.
  • Pozice je otevřená kandidátům, kteří mají zájem o vývoj softwarových aplikací, IT zařízení, vhodné i pro absolventy či studenty.

Jak se přihlásit?

Pokud máte zájem o tuto pozici a splňujete uvedené podmínky, zašlete nám Vaše CV na adresu kontakt@cz.zetes.com.

50.1016649, 14.3436624